Išpuoselėta aplinka su STIHL vejapjove

Visi norime gyventi gražioje, išpuoselėtoje aplinkoje, o tam reikia pjauti žolę. Sutikite, kad daug kam šis darbas – menkas malonumas.

 Todėl čia į pagalbą skuba parkutechnika.lt, kur rasite įvairiausių modelių vejapjovių, ženkliai palengvinančių žolės pjovimą. Tad išsirinkite kokybišką techniką ir žolę pjaukite su šypsena!

Rasite, ko ieškote

  Tikriausiai pirmasis klausimas jums šovęs į galvą, kuo Parkų technikos vejapjovės ypatingos? Suskubstame atsakyti, kad dėl siūlomo plataus asortimento, čia kiekvienas randa, tai ko ieško.

  Pas mus galite įsigyti elektrinių, akumuliatorinių ir benzininių bei stumiamų arba savaeigių vejapjovių.

  Jaudinatės, kad jūsų sklypas per didelis, o gal per mažas ir nerasite tinkamos technikos prižiūrėti žolei? Nusiraminkite! STIHL vejapjovės skirtos prižiūrėti vejoms ir sodams iki didžiausių plotų. Taip, supratote teisingai, ko panorėsite, tą gausite, nes mums rūpi kiekvienas klientas.

Esame pasirengę patarti

 Parkų technikoje ne tik rasite platų vejapjovių asortimentą, bet ir pasidalysime naudingais patarimais. 

   Ar žinote, koks svarbiausias kriterijus renkantis vejapjovę? Ne? Atsakysime.

Tai – teritorijos dydis, kuris lemia ir vejos pjovimo plotį. Įvertinę pjaunamos vejos plotą žinosite ar benzininę, ar elektrinę, ar akumuliatorinę vejapjovę pirkti.

  Jei jūsų veja nelygi, tuomet jums didelę reikšmę turi vejapjovės ratai. O jei perkate vejapjovę šienauti dideliems sklypams, turite atkreipti dėmesį į vejos surinkimo krepšio dydį.

  Dar labai svarbu, kiek reguliariai pjausite žolę: jei tai darysite nuolat ir jūsų sklypas nedidelis, tuomet rinkitės vejapjovę su mulčiavimo funkcija.

  Turite daugiau klausimų? Puiku! Esame pasirengę jums patarti ir padėti įsigyti geriausią, TIK JUMS labiausiai tinkantį variantą.

Orientuota į kokybę

  Negalime pamiršti kokybės. Garantuojame, kad STIHL gamina aukščiausios kokybės sodo įrangą, kuri jums padės tinkamai pasirūpinti veja.

  Pirma – STIHL siekia palengvinti kasdieninius jūsų darbus, todėl pagamino taupias, manevringas tiek žmogui, tiek aplinkai draugiškas vejapjoves.

Antra – STIHL vejapjoves itin lengva transportuoti dėl jų dviem lygiais reguliuojamų rankenų.

Trečia – žolės surinkimo krepšiai parinkti pagal vejapjovių tipą.

Ketvirta – STIHL vejapjoves – puikiai subalansuotos darbui nedideliuose plotuose.

  Įsigyk, išmėgink ir džiaukis nepriekaištinga žole!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *